W Krainie Szachów
zajęcia szachowe na GAJU

Kraina Szachów

Żadna godzina nie pasuje?

Nic się nie stało! - Napisz maila

mamy jeszcze wolne terminy na tworzenie grup

Alicja Czyż

O mnie

Mam już tyle lat, że nie wolno mi się tym chwalić 🙂 Ale mogę się pochwalić, że z dziećmi pracuje już 10 lat (nie liczcie xd) Jestem instruktorem szachowym, i współpracuję z najlepszym Klubem szachowym w Polsce -Klubem Szachowym Polonia Wrocław. Sama w szachy gram już przeszło 20 lat.  

Staram się, by moje zajęcia, były prowadzone w taki sposób, aby podobały się najmłodszym. Wyznaję zasadę, że dzieci najwięcej uczą się przez zabawę, dlatego na moich zajęciach są często konkursy, niekonwencjonalne zadania czy nawet bajki 🙂 Nasza Kraina szachów może nie jest duża, co uważam za zaletę, bo nie uraczysz u mnie grupy zajęciowej powyżej 12 osób, a nie oszukujmy się, ale zajęcia gdzie grypy są zbyt liczne, są najzwyczajniej w świecie mniej efektywne. 

ZAPISY

Przejdź do formularza zapisu z linku powyżej, lub napisz na maila:

ala@krainaszachow.pl

KORZYŚCI 

  •  zajęcia jeden raz w tygodniu
  • materiały dydaktyczne
  • dostęp do platformy szachowej online
  • możliwość brania udział w sparingach 1x w miesiącu (Klub Szachowy Polonia Wrocław ul. Piaskowa)
  • turnieje szachowe online 1x w tygodniu (niedziela godzina 17:00)
  • 1x w miesiącu odrabianie zajęć szachowych (soboty)
Cena zajęć szachowych
do godziny 12:00 – 100 zł miesięcznie
po godzinie 12:00  120 zł miesięczniem 
 
Ograniczona ilość miejsc w grupie.
Decyduje kolejność zgłoszeń‼

Turniej Szachowego Krasnala, 19.11.2022 ZSP nr 21

Napisali o mnie

Pani Alicja ma wyjątkowe podejście do dzieci. Jest ciepłym, dobrym i pozytywnym człowiekiem. Emilka i Wojtek zawsze z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. 😊
A. Przygodzka - rodzic
Pani Alicja Stankiewicz to trener i pedagog, której powierzyliśmy naukę szachów trójki naszych dzieci. Choć dzieci były w rożnym wieku idealnie odnalazły się w grupach prowadzonych przez p. Alicję. W naszej ocenie miało na to wpływ przede wszystkim podejście nauczyciela, który zawsze wplata zabawę do nauki a także tworzy wspaniała atmosferę przyjaźni między uczniami a nauczycielem. Dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach i dzięki mądremu podejściu do rozwoju zdobywają kolejne poziomy szachowego wtajemniczenia. Każdemu polecamy zajęcia z Panią Alicja!
M. dziedzic - rodzic
Pani Ala to jeden z najlepszych instruktorów szachowych we Wrocławiu specjalizujących się w przekazywaniu pasji do "królewskiej gry"
Artur Czyż -
prezes KS Polonia Wrocław

© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.